Izstādes

VUGD veterāna, atvaļinātā pulkvežleitnanta Alekseja Skaredova Ugunsdzēsības automobiļu un militārās tehnikas modeļi

Aleksejs Skaredovs

Alekseja Skaredova dienesta gaita ugunsdzēsībā sākās 1977.gadā Iekšlietu ministrijas Ugunsdzēsības pārvaldes Ugunsdzēsības tehnikas un sakaru līdzekļu nodaļas inženiera amatā, leitnanta dienesta pakāpē.

1990.tajos gados A. Skaredovs VUGD Ugunsdzēsības dežūrdienestā bija Ugunsdzēsības vadītāja vietnieks (lauku sakaru mezgla priekšnieks), vēlāk − VUGD Centrālā sakaru punkta priekšnieka p.i.

No 2002.gada VUGD Operatīvā pārvaldes priekšnieka vietnieks, Sakaru nodaļas priekšnieks.

2006.gada 1.februārī A. Skaredovs pulkvežleitnanta dienesta pakāpē aizgāja pelnītā atpūtā un jau 15.martā ar Iekšlietu ministrijas pavēli pārcelts uz IeM Sakaru centru, kur strādā pašlaik, izmantojot uzkrāto bagāto darba pieredzi un zināšanas.

Aleksejam Skaredovam piemīt liela darba mīlestība, izsmalcināta humora izjūta un daudz hobiji − sports, ceļošana un arī modelīšu izgatavošana, kas prasa laiku, juveliera precizitāti un vēsturnieka skatienu uz lietām.

Izstāde piedāvā ieskatu pagājušā gadsimta pirmās puses ugunsdzēsības automobiļu būvniecības pirmsākumos un arī Otrā Pasaules kara laika interesantākās militārās tehnikas evolūcijā.

Aleksejam Skaredovam šī ir kārtējā saturīga ekspozīcija muzejā − vēlam autoram labu veselību, nenogurstošu enerģiju un vēl daudz jaunus darbus, kas priecēs muzeja apmeklētājus, ļaujot ieskatīties civilizācijas tehniskās domas attīstībā.