Kopbilde Slavas zālē

Atceroties Čornobiļas AES avārijas 38.gadskārtu, svinīgos apstākļos muzeja Slavas zālē iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis izteica dziļu pateicību, novēlēja stipru veselību, veiksmi un pasniedza Iekšlietu ministrijas Čornobiļas avārijas seku likvidēšanas dalībnieka piemiņas zīmi astoņpadsmit Čornobiļas AES avārijas seku likvidācijas dalībniekiem un ģimenēm, kuru vidū šo cilvēku vairs nav.

Augstus Ukrainas apbalvojumus par ieguldījumu sabiedrības labā dalībniekiem pasniedza Latvijas savienības “Čornobiļa” valdes priekšsēdētājs Arnolds Ārvaldis Vērzemnieks un priekšsēdētāja biedrs, savienības Goda zīmes Domes priekšsēdis Māris Šops.

Vienlaicīgi muzejā apskatāma vairāk, kā 6000 Latvijas iedzīvotāju dalībai Čornobiļas avārijas seku likvidācijai cilvēces labā veltīta ekspresizstāde.

Pateicībā par mūsu katra labā veikto varoņdarbu, pievienojamies vislabākajiem vēlējumiem avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem.

Skatīt fotogaleriju