apbalvo_Verzemnieku

Šodien, 18.novembrī, par godu Latvijas Republikas valstiskās neatkarības proklamēšanas 103.gadskārtai, svinīgā pasākumā muzejā par dalību Černobiļas AES avārijas seku likvidācijas darbu vadībā un Latvijas valsts piederīgo avārijas seku likvidācijas dalībnieku atbalsta sistēmas izveidošanā un uzturēšanā, Latvijas savienības “Černobiļa” prezidentam Arnoldam Ārvaldim  Vērzemniekam  tika pasniegts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta apbalvojums - medaļa “Par ieguldījumu starptautiskās palīdzības sniegšanā”. No sirds sveicam A.Vērzemnieku ar nozīmīgo apbalvojumu, vēlam labu veselību, turpmākus panākumus Černobiļas AES seku likvidācijas dalībnieku veselības aprūpes un sociālo garantiju pilnveidošanā.

Muzeja krājumā arī svinīgi nodota Ķisļaku ugunsdzēsēju dinastijas relikvija - aizsargķivere, kas no tēva - ģenerāļa, inženierzinātņu doktora  Jurija Kisļaka pārmantota dēlam - kapteinim Maksimam Kisļakam, vēlreiz apliecinot ugunsdzēsēju glābēju devīzes “Viens par visiem, visi par vienu” dzīvotspēju pat mūsdienu virtuālās pasaules apstākļos.

Fotogalerija https://www.muzejs.vugd.gov.lv/lv/galerija/svinigs-pasakums-valsts-svetkos