Kopbilde Saldus tehnikuma delegācija un muzeja darbinieki muzeja foajē

Ar iepazīšanās vizīti muzeju apmeklēja Saldus Tehnikuma direktore Iveta Bērziņa, tehnikuma saimniecības pārzinis  Elvijs Haruns un projektu vadītāja Raivita Tuka. Līdz ar daudzām ikdienā darba tirgū īpaši pieprasītām specialitātēm, pastāvīgi attīstot mācību metodisko bāzi, ieviešot jaunas interaktīvas izglītošanas formas, mācību iestāde daudzus gadus gatavo jauniešu vidū romantisko, vīrišķīgo un prestižo profesiju- kvalificētus ugunsdzēsējus glābējus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam. Iegūstot pamata specialitāti daudzi jaunieši vēlāk turpina mācības Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā, iegūstot profesionālo augstāko izglītību un virsnieka dienesta pakāpi. Tehnikuma vadībai daudz interesantu, aizraujošu un perspektīvu ieceru, arī modernas, kompleksas ugunsdzēsēju glābēju treniņu bāzes projekta realizācija.

Muzeja ekspozīcijas apskates gaitā panākta vienošanās par pastāvīgu praktisku savstarpējo sadarbību, no muzeja puses ugunsdzēsības attīstības vēsturei veltītas izstādes sagatavošana un eksponēšana mācību iestādē, tehnikuma piedāvājuma un darbības atainošana muzeja ekspozīcijā, regulāra abām pusēm aktuālas informācijas apmaiņa un citas aktivitātes.

Tikšanās gaitā ielikts pamats sadarbībai, kas perspektīvā rezultēsies kā vēl viens solis sabiedrības ikdienas drošības kultūras pilnveidošanas virzienā.