Kopskats apbalvotie muzeja Slavas zālē

Vairāk, kā seši tūkstošus Latvijas iedzīvotāji tika mobilizēti un, ziedojot veselību un  arī dzīvības, glābjot civilizāciju no radioaktīvā apdraudējuma, veica 1986.gadā notikušās Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas darbus.

Vakar, 5.jūnijā svinīgā pasākumā muzeja Slavas zālē Latvijas savienības “Černobiļa” prezidents Arnolds Ārvaldis Vērzemnieks un viceprezidents Māris Šops Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem Aleksandram Ruļakam, Ivanam Livčinskim, Mārim Zaikovskim, Ivaram Kopštālam, Andrim Minkēvičam, Anatolijam Jevsejevam, Gunāram Bajāram pasniedza Iekšlietu ministrijas apbalvojumu - Černobiļas AES avārijas seku dalībnieka Piemiņas zīmi. Ar Latvijas Rezerves virsnieku asociācijas Atzinības krustu apbalvots Černobiļas avārijas seku likvidēšanas rotas komandieris Vasīlijs Zaicevs.

Pateicība Černobiļas AES avārijas seku likvidācijas varoņiem, sveicieni, lai stipra veselība!

Apbalvojumu saņem Andris Minkēvičs
Apbalvojumu saņem Māris Zaikovskis