Noslēguma konkursa dalībnieku kopbilde

29. novembrī pusfinālu laureātu komandas tika aicinātas piedalīties konkursa finālā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā.

Fināla dalībniekiem bija jāveic sekojoši uzdevumi:

• teorētiskie jautājumi;
  • stafete-labirints “Evakuācijas ceļš”;
  • plakāta “Elektrodrošība mājās” zīmēšana un prezentācija;
  • praktiskais uzdevums “Apģērba dzēšana”.

Konkursa noslēgumā kadeti dalībniekus iepazīstināja ar ugunsdzēsēju mašīnām un aprīkojumu.

Finālā 1.vietu ieguva A. Pumpura Rīgas 11. pamatskolas 2.  komanda, 2. vietu – Rīgas 47.vidusskolas komanda  un 3. vietu Āgenskalna sākumskolas komanda.

Pēc skolēnu un skolotāju veiktajām aptaujām varam secināt, ka konkursa piedāvātie uzdevumi ir bijuši interesanti un atbilstoši skolēnu vecumam.

Gatavojoties konkursam, drošības jautājumi tika pārrunāti klasēs, tika lūgta palīdzība skolas medmāsai -konsultēja par apdegumiem u.c. jautājumiem.

Novēlējums no skolotājiem-turpināt, jo tas ir izglītojoši, jautri, laiks precīzi saplānots, viss noritēja raiti, jauka atmosfēra.

Konkursu organizē Bērnu un jauniešu centrs „Daugmale” sadarbībā ar Latvijas Ugunsdzēsības muzeju, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu un Rīgas Interešu izglītības metodisko centru.

Konkurss norisinājās ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

Paldies Latvijas Ugunsdzēsības muzeja direktoram Aivaram Mednim, direktora vietniecei Dainai Hincenbergai ar komandu, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas direktoram  Ivo Mežulim un docentei Ilonai Leckai ar kadetu komandu par atsaucību un atbalstu konkursa organizēšanā!

Paldies Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra interešu izglītības pasākumu koordinatorēm Ilzei Herbergai, Aldai Bēvaldei un Kristīnei Lāriņai par aktīvo dalību konkursa norisē.

Foto Iveta Eihe

Ilze Rimicāne

Bērnu un jauniešu centra ”Daugmale” izglītības metodiķe,

RIIMC pasākumu koordinatore