LUM ciemiņi no Kultūrdevas

Sestdien, 6.februārī Latvijas Ugunsdzēsības muzejā, atgādinot par kultūras procesiem valstī,  viesojās Latvijas televīzijas izklaidējošs un informatīvs kultūras sarunu šovs Kultūrdeva.

Raidījuma vadītāja Kristīne Komarovska kopā ar kordiriģentu, kora Balss vadītāju Intu Teterovski, risinot sarunas par koru kolektīvu attālinātajiem mēģinājumiem pandēmijas laikā un nākošajiem Dziesmusvētkiem, apskatīja muzeja ekspozīciju. Mūsu muzejs izvēlēts par tikšanās vietu, jo tuvojas 11.februāris, kad jau vairākus gadus atzīmējam vienotā ārkārtas palīdzības izsaukuma numura 112 dienu.

Saistībā ar Covid-19 ierobežošanas nosacījumiem klātienes izglītojošas aktivitātes nav iespējamas, par 112 dienu klātesošos informēja Vienotās ārkārtas palīdzības izsaukuma numura 112 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zvanu centra dispečere Jolanta Graubiņa, atgādinot par korektu komunikāciju ārkārtas gadījumos caur tālruņa numuru 112.