Alberta Zīlīša portrets un teksts

Š.g.11.janvārī pēc grūtas slimības mūžībā devies Alberts Zīlītis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta veterāns, atvaļinātais majors, bijušais VUGD Jūrmalas brigādes komandiera vietnieks. Pēc atvaļināšanās no dienesta, liekot lietā zināšanas un uzkrāto profesionālo pieredzi, ilgus gadus turpinājis darba gaitas SIA Grenade & Serviss kā projektu vadītājs ugunsdrošības un civilās aizsardzības jomā, aktīvi atbalstījis Latvijas savienību “Černobiļa”, Latvijas Ugunsdzēsības muzeju, Jūrmalas muzeju, sniedzot  bagātīgus vēstures pētījumu materiālus. Alberts Zīlītis dzimis 1956.gada  14.augustā, dzīvoja Jūrmalā.

Alberts paliek mūsu atmiņās kā inteliģents, atsaucīgs, apzinīgs, atbildīgs, radošs un aktīvs kolēģis un cilvēks.

Visdziļākā līdzjūtība Alberta Zīlīša tuviniekiem.

Atvadīšanās no Alberta Zīlīša notiks 15.janvārī Jūrmalas Slokas Sv. Ģimenes Romas katoļu baznīcā,  Varoņu ielā 10, Slokā, no plkst. 11:00, sv. Mise plkst.12:00. Pēc dievkalpojuma mirstīgās atliekas tiks guldītas Slokas draudzes kapos.