Tematiskā izstāde "Pateicība" Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejā

Atceroties Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas sākuma 37.gadskārtu un biedrības Latvijas savienība “Černobiļa” dibināšanas 30. gadadienu, 28.aprīlī Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejā  (Kalna iela 20, Aizkraukle, Aizkraukles novads), ekspozīcijā "Padomju gadi" tika atklāta Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem veltīta tematiskā izstāde “Pateicībā”.

Pasākuma ietvaros Latvijas savienības “Černobiļa” valdes locekļi  ar Latvijas Savienības “Černobiļa” Goda zīmi apbalvoja Aizkraukles Vēstures un mākslas muzeja direktori Dzintru Cepuri. Ar Ukrainas "Kraina" labdarības medaļu par vienotības stiprināšanu starp latviešu un ukraiņu tautām, sniedzot  nesavtīgu atbalstu (palīdzību) Ukrainas iedzīvotājiem, apbalvoti Aizkraukles novada domes priekšsēdātājs  Leons Līdums un Aizkraukles novada mākslas skolas skolotāja Vaira Lejniece.

Pasākuma dalībnieki Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejā, 2023,gada 28.aprīlī

Pasākuma dalībnieks aplūko tematisko izstādi "Pateicībā"