Dievkalpojuma dalībnieki Doma baznīcā

Papildināts 21.05.2024.

Sk. Fotagaleriju Izstādes atklāšana

Profesionālie svētki sākās plkst. 08.00  ar svinīgu Dievkalpojumu Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskapa Jāņa Vanaga vadībā Rīgas Domā ar pateicībām, aizlūgumiem, svētību ugunsdzēsējiem glābējiem un kopīgu fotografēšanos.

Pēcpusdienā Latvijas Ugunsdzēsības muzejā pulcējās ugunsdzēsības dienesta veterāni, klātesošos uzrunāja bij. VUGD priekšnieki atv. ģenerāļi Juris Ļabis un Aivars Straume, pateicību par ugunsdzēsēju paaudžu devumu ugunsdrošības un dienesta pilnveidošanā un sirsnīgus vēlējumus kolēģiem apliecināja VUGD priekšnieks pulkvedis Mārtiņš Baltmanis, dalībnieki kavējās atmiņās par dienesta gadiem.

Ugunsdzēsības veterānu kopbilde pie Ugunsdzēsības muzeja

Pasākuma ietvaros tika atklāta tematiska izstāde "Iedzīvotāju individuālās un kolektīvās aizsardzības vēsture" un Aleksandra Vinka darbu fotoizstāde ”Retrospekcija ugunsdzēsībā”.