112_logo

Lai veicinātu sabiedrības informētību par vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112,  VUGD amatpersonas izglīto vairākus tūkstošus skolēnu par pareizu rīcību ārkārtas situācijās un zvanīšanu uz tālruņa numuru 112.

Šogad 112 dienas ietvaros, VUGD laika posmā no 10. līdz 17.februārim VUGD amatpersonas dosies uz skolām, lai informētu un izglītotu skolēnus par 112, īpaši uzsverot to, kuros gadījumos ir jāzvana uz tālruņa numuru 112 un kuros nav. Līdztekus skolēniem tiks sniegta informācija par jauno mājaslapu www.112.lv un mobilo aplikāciju telefoniem.

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs aktīvi darbojas VUGD kampaņas ietvaros un aicina izglītības iestāžu audzēkņus ar audzinātājiem apmeklēt muzeju un izvēlēties ekskursijas ar iespēju uzzināt par Vienotā ārkārtas palīdzības numura 112 darbības jomu, ko izsmeļošā veidā izstāstīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji.

Šī iespēja ir pieejama laika posmā no 10. līdz 17. februārim. Reģistrēties ekskursijām iespējams šeit: https://www.muzejs.vugd.gov.lv/lv/form/ekskursijas-pieteikums vai zvanot 67331334.