Bezmaksas

Pakalpojuma saņemšana

izstādes, ekskursijas

Hanzas iela 5, Rīga, LV-1045

Pēc iepriekšēja pieteikuma par vēlamo ekskursijas tēmu, laiku, valodu ekskursijas vadītājs organizē grupas ekskursiju; tās gaitā, dialoga formā, akcentē uzmanību ikdienas drošības pamatjautājumiem; instruē, vada, komentē un asistē vingrinājumus Praktikuma zālē, veicinot apmeklētāju pamatiemaņas rīcībai paaugstināta riska apstākļos. Muzeja ekskursijas maršrutā iekļauta blakus esošās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes 9. ugunsdzēsības daļas modernas un Latvijā unikālas ugunsdzēsības un glābšanas tehnikas apskate, komunikācija ar ugunsdzēsējiem glābējiem, profesijas popularizēšana.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    apmeklējuma laiku var saskaņot pa tālruni: 67331334 vai pa e-pastu: muzejs@vugd.gov.lv

2. Pakalpojuma saņemšana