Pasākuma dalībnieku kopbilde pie RRP ugunsdzēsības depo Jaunpils ielā 13

Atzīmējot Latvijas Ugunsdzēsēju glābēju dienu šodien, 17.maijā nesen uzbūvētajā ugunsdzēsības depo Jaunpils ielā 13, Rīgā notika ugunsdzēsības dienestu veterānu tikšanās pasākums.

Jaunākās paaudzes veterāns, atvaļinātais kapteinis Maksims Kisļaks prezentēja iepriekšējām, tagadējām un nākotnes ugunsdzēsēju paaudzēm veltītu projektu - atjaunotu un speciāli aprīkotu motociklu K 650 Dņepr, ko perspektīvā piedāvāja eksponēt Latvijas Ugunsdzēsības muzejā.

Ugunsdzēsības daļas komandieris klātesošos iepazīstināja ar moderno tehniku, iekārtām, aprīkojumu un dienesta telpām.

Klātesošos uzrunāja bijušie dienesta priekšnieki atv. ģenerāļi Gundaris Forands, Juris Ļabis, Aivars Sraume, Oskars Āboliņš, bij. iekšlietu ministrs Kristaps Eklons, kā arī VUGD priekšnieka vietnieks ģenerālis Intars Zitāns, pateicoties kolēģiem par rezultatīvu kopīgu darbu, akcentējot nozīmīgu dienesta attīstību un izaugsmi.

Pateicība: pasākuma dalībniekiem par aktīvu klātbūtni; VUGD, Rīgas reģiona pārvaldes un Rīgas 2. daļas vadībai par piešķirto laiku un darbības lauku; Latvijas Ugunsdzēsības savienības Valdes priekšsēdim Jurijam Kisļakam, valdes loceklim Imantam Kravalam par tikšanās organizāciju; Vladimiram Čavkinam par krāšņo  un saturīgo svētku galdu; Latvijas Ugunsdzēsības muzejam par vizuālo un skaņas noformējumu.