Ugunsdzēsības veterāns Rolands Čerkasovs ar viesiem muzeja Brandmajora kabinetā

4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā un Starptautiskajā ugunsdzēsēju dienā, vairāk kā 35 gadus Jūrmalas ugunsdzēsības struktūrvienībās nodienējušajam Rolandam Čerkasovam patīkamu pārsteigumu sagādāja mazbērni un mazmazbērni, organizējot vectēva 90 gadu Jubilejas svinības Latvijas Ugunsdzēsības muzejā. Arī Rolanda sieva daudzus gadus strādājusi par dispečeru un atbildīgo saimniecības pārzini Jūrmalas ugunsdzēsības struktūrvienībā.

Rolanda Čerkasova garā mūža vislielākā bagātība ir lielais pēcnācēju pulciņš un ģimenes dāvātā patiesā mīlestība un cieņa, kā arī apziņa par darba mūža ieguldījumu Jūrmalas ugunsdzēsības tehniskā nodrošinājuma attīstībā.

Jubilāram vēlam daudz raženus gadus, prieku un pelnītu gandarījumu par paveikto!

Ugunsdzēsības veterāns Rolands Čerkasovs Brandmajora kabinetā
Bērni un mazbērni sviec Rolandu Čerkasovu nozīmīgajā dzīves Jubilejā

R.Čerkasovs ar viesi Vēstures zālē
R.Čerkasova viesi iepazīstas ar muzeja ekspozīciju