Izstādes Bīstamā dzelme afiša

Š.g. 18.maijā muzejā atklāta tematiskā izstāde "Bīstamā dzelme",  kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Peldēšanas Federāciju un VUGD Ugunsdzēsības un civilās aizsardzības koledžu.

Līdz ar vasaras sezonas sākšanos, viena no VUGD aktualitātēm ir sabiedrības, īpaši bērnu, drošība ūdenī, kur augstus riskus rada cilvēku bezatbildīgā attieksme un prasmju trūkums. Lai uzrunātu šīs problēmas, muzejā aplūkojama izstāde “Bīstamā dzelme: drošība ūdenī un glābšanas ekipējuma vēsture”. Izstādi veido informatīvi materiāli par riskiem, bīstamām situācijām un ieteikumiem drošai peldēšanai.

Tāpat visiem interesentiem ir aplūkojami priekšmeti, kas atspoguļo glābēju apmācības un glābšanas darbu veikšanas inventāru pēdējos trīsdesmit gados Latvijā.

Izstāde muzejā apskatama līdz š.g. nogalei.