9 dala 1

Ar rītdienu, 1.septembri Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas pilsētas pārvaldes 9.daļa Hanzas ielā 5, Rīgā kļūst par vēsturi, ko apliecinās muzeja krājumā nodotais daļas simbols - karogs. No 1912. gada daļa darbojās skaistajā ugunsdzēsības depo - vēstures piemineklī, t. sk. no 1978.gada kopā ar Latvijas Ugunsdzēsības muzeju un citām dienesta struktūrvienībām.

Muzeja kolektīvs sirsnīgi pateicas daļas personālam par ikdienas praktisku palīdzību un aktīvu atbalstu ugunsdzēsības vēstures saglabāšanā, kam pateicoties muzeja ekspozīcija papildināta ar neskaitāmiem atjaunotiem, sakārtotiem un nokomplektētiem unikāliem priekšmetiem, ko varēs baudīt arī nākošās paaudzes.

Daļas ugunsdzēsējiem vēlam veiksmīgu un drošu dienesta gaitu, harmoniski iekļaujoties citu ugunsdzēsības un glābšanas struktūrvienību draudzīgajos kolektīvos!

9 dala 2