Izstādes afiša

Ideja par Ugunsdzēsības muzeja nepieciešamību dzimusi jau simts gadu tālā pagātnē, kad I.Latvijas ugunsdzēsēju kongress 1921.gada maijā pieņēma rezolūciju par Ugunsdzēsības  muzeja izveidi. Muzejs pastāvējis līdz 1940.gadam.

1978.gada 4.septembrī, Starptautiskās ugunsdzēsēju asociācijas (CTIF) konferences un sociālistisko sadraudzības valstu ugunsdzēsības sporta sacensību laikā atklāja Ugunsdzēsības pārvaldes darbinieku un brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību biedru sadarbībā  izveidoto Ugunsdzēsības tehnikas izstādi.

Atklājot muzeja pastāvēšanas 45.gadadienai veltītu tematisko izstādi, š.g. 4.septembrī muzejā pulcējās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vadība un darbinieki, muzejā nodarbinātie un veterāni.  Pēc izstādes apskates pasākuma dalībnieki kolektīvi fotografējās Ugunsdzēsēju laukumā pie muzeja ēkas un dalījās atmiņās un nākotnes vīzijās pie kafijas tases.

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs pateicas bijušajiem darbiniekiem, līdzjutējiem un atbalstītājiem par sniegumu muzeja attīstībā!

Kopbilde pie muzeja

Skatīt fotogaleriju