Biedrības Latvijas savienība “Černobiļa” dibināšanas 30.gadadienai  pasākuma dalībnieki muzeja Slavas zālē

Atceroties Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas sākuma 37.gadskārtu, š.g. 26.aprīlī  Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas (KUS) teritorijā avārijas seku likvidācijas dalībnieki nolika ziedus pie Piemiņas akmens. Pateicībā par avārijas seku likvidācijas dalībnieku medicīniskās aprūpes nodrošināšanu P.Stradiņa KUS valdes priekšsēdētājam Rinaldam Muciņam pasniegta Latvijas savienības “Černobiļa” Goda zīme.

Pēcpusdienā Biedrības Latvijas savienība “Černobiļa” dibināšanas 30. gadadienai  veltītajā  svinīgajā pasākumā Latvijas Ugunsdzēsības muzejā par nozīmīgu ieguldījumu medicīnas aprūpē - ārsniecībā  ar Latvijas savienības "Černobiļa" Goda zīmi apbalvoti - Paula Stradiņa KUS ārste, neiroloģijas algoloģe, med.zinātņu doktore, RSU anestezioloģijas un reanimatoloģijas katedras profesore Ināra Logina, ārste kardioloģe Māra Vītola. Ukrainas Starptautiskās apvienības "Kraina"  medicīna medaļa pasniegta Paula Stradiņa KU slimnīcas Aroda un radiācijas med.centra medicīnas māsai Tamārai Ševčukai. Ar Latvijas rezerves Virsnieku asociācijas Atzinības krustu apbalvots Vladimirs Meščerjakovs. Černobilietim no Varakļāniem Aivaram Krišānam pasniegts Latvijas Valsts aizsardzības fonda "Lāčplēsis" žetons. Ar Ukrainas Labdarības medaļu apbalvots sabiedriskais darbinieks Ivars Umbraško, kurš kopā ar citiem brīvprātīgajiem pārdzen automašīnas Ukrainas Bruņoto spēku vajadzībām.

apbalvotie muzeja Slavas zālē_26_04_2023

Apbalvo Paula Stradiņa KUS ārsti, neiroloģijas algoloģi, medicīnas zinātņu doktori, RSU anestezioloģijas un reanimatoloģijas katedras profesori Ināru Loginu
Apbalvo Paula Stradiņa KU slimnīcas Aroda un radiācijas med.centra medicīnas māsu Tamāru Ševčukua

Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekam Aivaram Krišānam pasniedz Latvijas Valsts aizsardzības fonda "Lāčplēsis" žetonu